Policjanci w przedszkolu.

W piątek 22 września gościliśmy w naszym przedszkolu policjantów: Pana Jarosława Kupca, Pana Michała Bajda oraz Pana Grzegorza Maj z Komisariatu Policji z Bochni. Panowie przeprowadzili krótką prelekcję przybliżając dzieciom specyfikę swojej pracy. Omówili zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, zaznajomili dzieci ze znakami drogowymi. Dzieci zadawały mnóstwo pytań i zaciekawieniem słuchały rad i wskazówek udzielanych przez policjantów. Największą atrakcją okazał się radiowóz policyjny, w którym dzieci mogły usiąść za kierownicą. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły przybyłym gościom podziękowania, za tak miłe odwiedziny i cenną lekcję.

Data dodania: 2023-09-22 12:54:01
Data edycji: 2023-10-09 14:39:24