Projekt Mały Miś - misiowy zabawownik międzypokoleniowy.

Grupa "Gwiazdeczki" może się pochwalić, iż zrealizowały moduł MISIOWY ZABAWOWNIK MIĘDZYPOKOLENIOWY z projektu "Mały Miś w  świecie wielkiej literatury". MISIOWY ZABAWOWNIK MIĘDZYPOKOLENIOWY to szczególny moduł , ponieważ był poświęcony zabawom Rodziców z dzieciństwa. Dzięki uprzejmości mam, które pracuja w naszym przedszkolu dzieci poznały zabawy z dawnych lat, były zdziwione jak bardzo różnią się one od zabaw z teraźniejszości,  ale również zaskoczone jak wiele radości one mogą sprawić. Dzieci z opowiadań dowiedziały się jak niewiele ridzice jako dzieci potrzebowali, aby się świetnie bawić oraz jakich przedmiotów używali tworząc zabawki. My również mieliśmy okazję, aby pobawić się i miło i radośnie spędzić czas.

Efektem  końcowym do zaliczenia modułu było stworzenie przez dzieci zdjęć  kart zabawownika.

Data dodania: 2024-03-10 18:29:05
Data edycji: 2024-07-10 00:35:32