Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Spektakl ''Bajka o dzielnym Szewczyku'' w MDK w Limanowej

Dnia 09.10.2024 roku przedszkolaki wybrały się na spektakl do Limanowskiego Domu Kultury na przedstawienie  pt. ,,Bajka o dzielnym Szewczyku" w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacyjnego z Krakowa.

Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem oglądali bajkę  i bawili się wspólnie  z aktorami. Przedstawieniu towarzyszyła ciekawa muzyka i efekty specjalne, a akcja rozgrywała się w tajemniczej, barwnej scenerii. Dzieci śledziły losy biednego i dzielnego Szewczyka oraz dowiedziały się, że dobroć i odwaga przezwyciężają zło i przynoszą szczęście. Doskonała gra aktorów, piękna scenografia, kolorowe kostiumy oraz iluminacje świetlne sprawiły, że dzieci z zapartym tchem oglądały kolejne przygody dzielnego Szewczyka.
Młodzi widzowie nagrodzili aktorów gromkimi brawami.

Data dodania: 2024-10-09 23:36:07
Data edycji: 2024-10-09 23:36:59