Spektakl ''Kopciuszek'' w MDK w Limanowej.

W dniu 29.11.2023 grupa Gwiazdeczki, Motylki i Promyczki miały możliwość wyjazdu do Miejskiego Domu Kultury w Limanowej na spektakl "Kopciuszek". Przedszkolaki miały szansę zanurzyć się w ciekawej historii opowiedzianej za pomocą animacji piaskowej, połączonej z teatrem cieni. Wszystkiemu towarzyszyła muzyka, która wprowadza w magiczny nastrój i powodowała że nawet najmłodsi widzowie oglądali i słuchali spektaklu z prawdziwym zamiłowaniem. Wyjątkowy klimat przedstawień malowanych piaskiem odpowiada umiejętne połączenia światła i cienia, muzyki i ciekawa historia opowiedziana w niebanalny sposób. Obrazy powstają na dużym ekranie, którego zawartość wyświetla się na jego większym odpowiedniku. Uzupełnienie całości stanowi głos lektora, opowiadający całą historię. .

Data dodania: 2023-11-29 20:01:51
Data edycji: 2023-11-29 20:04:03