Spotkanie z Klubem Seniora.

17 stycznia miało miejsce bardzo miłe spotkanie z „Klubem Seniora” w Żegocinie dzięki któremu przenieśliśmy się w czasie. Panie przygotowały dla dzieci krótką prelekcję o dawnych obyczajach. Celem tej wizyty było przypomnienie dzieciom jak dawniej wyglądało pranie, prasowanie, robienie masła, mielenie kawy, czy chociażby korzystanie z lampy naftowej czy telefonu stacjonarnego przez seniorów. To sympatyczne spotkanie zakończyło się wspólną fotografią i podziękowaniem w postaci gorących braw. W ten sposób rozpoczęliśmy współpracę z Klubem Seniora w Żegocinie i wiemy, a dało się to mocno odczuć, że takie spotkania łączą pokolenia. Nasi Seniorzy pokazali, że są młodzi duchem, radośni, weseli, życzliwi, lubią aktywnie spędzać czas i też przekazać dużo mądrości. Wizyta Klubu Seniora była dla przedszkolaków wartościową lekcją, która pozwoliła przypomnieć dawne obyczaje jak również uczy szacunku i życzliwości jaką trzeba okazywać osobom starszym.

Data dodania: 2024-01-17 14:24:07
Data edycji: 2024-01-18 12:35:37