Święto Niepodległości z Pierwszakami!

13 listopada Motylki, gościły w przedszkolnych murach swoich starszych kolegów i koleżanki z pierwszej klasy ze Szkoły Podstawowej w Żegocinie wraz z wychowawczynią Panią Barbarą Czech. Najstarsza grupa przedszkolna od wielu tygodni pracowicie przygotowywała się do Tygodnia Patriotycznego. Sporo czasu i energii poświęciły, aby przygotować program artystyczny „Mały Przedszkolak – Wielki Patriota”. Wreszcie nadszedł wyczekiwany czas prezentacji swej pracy. Dzieci pięknie wystąpiły już na przedszkolnej scenie - w piątek przed zaproszonymi Gośćmi, a dzisiaj przed swoimi starszymi kolegami. To nie koniec. Czeka nas jeszcze nieco większa scena - na szkolnej auli oraz na sali widowiskowej w Centrum Kultury Sportu i Turystki w Żegocinie. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki już od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują postawy i uczucia patriotyczne.

Data dodania: 2023-11-13 18:44:07
Data edycji: 2023-11-13 18:45:25