Turniej sportowy

Mam tę MOC! Ale zabawa!

Wszystkie dzieci świetnie się bawią podczas organizowania zawodów i ćwiczeń gimnastycznych. Tym razem do naszych przedszkolaków dołączyli także rodzice, którzy 06 czerwca uczestniczyli w sportowym turnieju „ Mam tę moc!” prowadzącego przez trenera Krzysztofa Janiczka. Impreza odbyła się na boisku szkolnym. Dzieci z wszystkich grup wraz z  wychowawcami oraz przybyli rodzice przystąpili do zdrowej rywalizacji w atmosferze feir play. Ależ Pan Krzysztof ma pomysły!  Konkurencje sportowe wymagały sprawności, szybkości, dokładności ale przede wszystkim współdziałania. Mimo zabawowego podejścia do imprezy emocje związane z rywalizacją były widoczne u wszystkich uczestników, zarówno dużych i małych. Były to jednak emocje pozytywne. Zawody przebiegały w atmosferze śmiechu i zabawy. Na zakończenie turnieju zostały wręczone medale dla dzieci, wychowawców oraz rodziców. Medal Super Trenera  oraz dyplom otrzymał również Pan Krzysztof w podziękowaniu za fantastyczną imprezę. Dzieci otrzymały również drobne upominki dla swoich grup. Po tej uroczystości, wszyscy zmęczeni przystąpili do przygotowanego wcześniej poczęstunku. Był to czas, na rozmowy między rodzicami i zabawę dzieci. Spotkanie to na pewno przyczyniło się do jeszcze lepszej integracji dzieci ale także rodziców.

Data dodania: 2024-06-07 14:18:53
Data edycji: 2024-06-07 15:13:09