Tydzień adaptacyjny w przedszkolu 2023

Drodzy Rodzice! Z radością informujemy, że zakończył się pierwszy tydzień naszej przedszkolnej przygody pełnej uśmiechu, zabaw, tańców, po brzegi wypełniony był rozmaitymi emocjami. Z dniem 1 września dzieci na nowo rozpromieniły budynek przedszkolny pokładem pozytywnej energii. Witamy także na pokładzie najmłodszych przedszkolaków, brawa dla nich za wielką odwagę, gdyż bardzo mało było łez przy rozstaniach z rodzicami, nawiązały się już nawet pierwsze znajomość. Dziękujemy również Rodzicom, którzy pomagają nam w „adaptacji” i dzielnie rozstają się w drzwiach ze swoimi pociechami. Każdy kolejny dzień dostarcza nam nowych wrażeń i ciekawych wyzwań. Piękna, wrześniowa aura pozwoliła nam na mnóstwo spacerów i zabaw w naszym ogrodzie przedszkolnym. Poruszaliśmy tematykę bezpieczeństwa, przypominaliśmy o przedszkolnych zasadach, wspominaliśmy letnie przygody, uczestniczyliśmy w zajęciach zorganizowanych przez nasze panie, uśmiech nie znikał nam z buzi.

Życzymy miłego oglądania zdjęć!

Data dodania: 2023-09-07 12:18:27
Data edycji: 2023-10-09 14:54:14