Opcje widoku
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 - grupy MOTYLKI I PROMYCZKI.

20 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci 6-letnich z grupy Motylków i Promyczków.

Spotkanie rozpoczęła pani Dyrektor Ewa Paruch witając wszystkich zaproszonych Rodziców oraz dzieci. Następnie głos oddała dzieciom 5 – letnim z grupy Promyczków, które słowem, piosenką i pięknym układem tanecznym żegnały swoich starszych kolegów.

Tuż po występach dzieci 5  - letnich pani Dyrektor przedstawiła krótkie kalendarium podsumowujące najważniejsze wydarzenia minionego roku szkolnego, po czym nastąpiło wręczenie podziękowań tym spośród rodziców, którzy byli najbardziej zaangażowani w życie przedszkola.

W dalszej części przedszkolną scenę oddano naszym tegorocznym absolwentom. Starszaki rozpoczęły swój występ od uroczystego wejścia na scenę w rytmie walca wiedeńskiego. Wspominały miniony czas spędzony w przedszkolu wierszem i piosenką. Podziękowały wszystkim nauczycielom i pracownikom przedszkola. Pożegnały młodszych kolegów i koleżanki.

Następnie odchodzącym od nas starszakom wręczono pamiątkowe dyplomy, nagrody i niespodzianki przygotowane przez wychowawców oraz Radę Rodziców.

Data dodania: 2024-06-20 23:36:18
Data edycji: 2024-06-21 00:32:11
Ilość wyświetleń: 261

Dzieci będą pamiętać Cię nie dzięki rzeczom materialnym, które im zapewniłeś, ale dzięki uczuciom, którymi je obdarzyłeś