Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

WAKACJE CZAS ZACZĄĆ! - UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 - GRUPY ISKIERKI, SŁONECZKA I GWIAZDECZKI

WAKACJE CZAS ZACZĄĆ! - UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024  - GRUPY ISKIERKI, SŁONECZKA I GWIAZDECZKI

27 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego grup młodszych tj. „Iskierek”, „Słoneczek” oraz „Gwiazdeczek”. Pani Dyrektor Ewa Paruch podziękowała nauczycielkom i całemu personelowi za całoroczny trud i poświęcenie. Wyrazy uznania skierowała rownież do Rodziców, dziękując za całoroczną współpracę, życzliwość i wszelkie działania wspierające przedszkole. Następnie przedszkolaki zaprezentowały okolicznościowy występ artystyczny pt. ” Wakacyjne plany żabek”, który został nagrodzony gromkimi brawami. Na zakończenie Pani Dyrektor razem z wychowawcą wręczyła wszystkim przedszkolakom nagrody oraz dyplomy.

Data dodania: 2024-06-27 22:40:46
Data edycji: 2024-06-28 13:15:40