Warsztaty ''Pszczoły nasi mali przyjaciele''

W czwartkowe popołudnie w naszym przedszkolu zrobiło się bardzo słodko i pracowicie. Dzieci uczestniczyły w warsztatach zatytułowanych „Pszczoły nasi mali przyjaciele” zorganizowanych przez grupę IMAGO. Pani pszczelarz bardzo ciekawie opowiadała o swoim zawodzie, o życiu i pracy pszczół. Przedszkolaki dowiedziały się jakie znaczenie mają pszczoły w otaczającym nas świecie oraz jak powstaje lubiany przez większość z dzieci miód. Największą atrakcją była możliwość zobaczenie z bliska tych pracowitych owadów. Na zakończenie każdy własnoręcznie wykonał świeczkę z wosku pszczelego, którą wraz z pamiątkowym dyplomem zabrał do domu.

Data dodania: 2023-10-26 15:26:49
Data edycji: 2023-10-26 15:51:36