Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

    Wizyta starszaków w szkole

    Wizyta starszaków w szkole

    Dnia 22 czerwca dzieci siedmioletnie z grupy Motylki i Promyczki miały okazję wyjść do Szkoły Podstawowej. im. Św. Kingi Celem wizyty było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem szkoły oraz przygotowanie ich do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej.Dzieci zostały powitane przez Panią Barbarę Czech wychowawczynie klasy III oraz uczniów klasy III.Podczas wizyty miały okazję:zwiedzić budynek szkoły, w tym sale lekcyjne, bibliotekę, świetlicę salę gimnastyczną, stołówkę , sekretariat, gabinet Pani Dyrektor. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.Wizyta miała na celu zmniejszenie stresu związanego z rozpoczęciem nauki w szkole

    Udostępnij
    Data dodania: 2026-06-25 18:37:20
    Data edycji: 2026-06-25 18:55:10
    Ilość wyświetleń: 9

    Dzieci będą pamiętać Cię nie dzięki rzeczom materialnym, które im zapewniłeś, ale dzięki uczuciom, którymi je obdarzyłeś

    Richard.L. Evans/

    Nasi Partnerzy

    Bądź z nami
    Aktualności i informacje
    Biuletynu Informacji Publicznej
    Biuletynu Informacji Publicznej