Dnia 22 czerwca dzieci siedmioletnie z grupy Motylki i Promyczki miały okazję wyjść do Szkoły Podstawowej. im. Św. Kingi Celem wizyty było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem szkoły oraz przygotowanie ich do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej.Dzieci zostały powitane przez Panią Barbarę Czech wychowawczynie klasy III oraz uczniów klasy III.Podczas wizyty miały okazję:zwiedzić budynek szkoły, w tym sale lekcyjne, bibliotekę, świetlicę salę gimnastyczną, stołówkę , sekretariat, gabinet Pani Dyrektor. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.Wizyta miała na celu zmniejszenie stresu związanego z rozpoczęciem nauki w szkole