Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu.

Wizyta Mikołaja w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. To właśnie dzisiaj 8 grudnia odwiedził nasze przedszkole Święty Mikołaj. Dzieci przygotowywały się do tej wizyty bardzo starannie. Przedszkolaki pod okiem swoich Pań ,,pisały” listy do Św. Mikołaja, pilnie uczyły się piosenek i wierszyków. Od samego rana dzieci oczekiwały Mikołaja, który w asyście strażaków z OSP w Żegocinie przyjechał wozem strażackim na sygnale. Przedszkolaki z ogromną radością przywitały tego niecodziennego gościa, na którego czekały cały rok. Podczas spotkania Mikołaj z wielką radością wysłuchał piosenek i wierszy które przygotowały każda z grup. Na zakończenie Mikołaj wszystkim grzecznym dzieciom rozdał wspaniałe prezenty i zapewnił, że za rok znowu nas odwiedzi. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia oraz rozpakowanie wielkich prezentów dla każdej z grup. Spotkanie z Mikołajem pozostało miłym wspomnieniem. Dziękujemy Strażakom oraz Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej miłej dla dzieci uroczystość. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Data dodania: 2023-12-08 21:27:36
Data edycji: 2023-12-08 21:33:16