Wycieczka Gwiazdeczek na kort tenisowy w Żegocinie

W dniu 24 maja grupa Gwiazdeczki, która bardzo lubi aktywnie spędzać czas, odwiedziła nowy obiekt sportowy - kort tenisowy w Żegocinie. Pani Madzia przybliżyła przedszkolakom  podstawy gry w tenisa ziemnego. Dzieci w ramach zajęć uczestniczyły w grach i zabawach z elementami tenisa ziemnego, poznały zasady gry i zapoznały się ze sprzętem sportowym wykorzystywanym w tenisie. Po wyczerpującej rozgrzewce i grze na korcie na Gwiazdeczki czekała pyszna niespodzianka. Dzięki hojności mamy Emilki - Pani Irminy Dziedzic oraz mamy Kubusia - Pani Sabiny Kuski, dzieci mogły zjeść pyszne lody w swoich ulubionych smakach, za co bardzo dziękujemy!!! To był dzień pełen wrażeń.

Data dodania: 2024-05-25 23:21:38
Data edycji: 2024-05-25 23:32:51