Ikona powiększania tekstu
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień

Wycieczka pod pomnik przyrody ''Kamienie Brodzińskiego''

Wzgórze Paprotna to jedno z najwyższych wzniesień Pogórza Wiśnickiego – 436 m n.p.m. To właśnie na nim znajdują się Kamienie Brodzińskiego, czyli grupa 9 imponujących i ciekawych skał. Dzieci z grupy Motylków, Promyczków i Gwiazdeczek postanowiły więc wyruszyć w poniedziałkowy poranek na spacer leśnym szlakiem oznaczonym zielonym liściem klonu. Przedszkolaki podziwiały piękno leśnego krajobrazu w jesiennej szacie, mogły utrwalić sobie nazwy poznanych drzew oraz ich owoców. W tym dniu pogoda była wyjątkowo piękna. Nie brakowało promieni słońca i pięknych kolorów. Przedszkolaki bezpośrednio obcowały z przyrodą oraz zbierały jesienne dary w celu wzbogacenia kącika przyrody. To był świetny czas spędzony na świeżym powietrzu.

Data dodania: 2024-10-21 22:28:11
Data edycji: 2024-10-21 22:44:22