Wyjazd do Łososiny Dolnej na spektakl teatralny.

13 marca dzieci z grupy Gwiazdeczek, Promyczków i Motylków wybrały się na wycieczkę autokarową do Łososiny Dolnej. Celem wyjazdu był spektakl teatralny pt.: „Zajączkowe niespodzianki”, przygotowany przez aktorów Teatru Banasiów z Warszawy.

Przedstawienie opowiadało o tym, że dzień jest coraz dłuższy, słońce mocniej świeci, a Zima nie ma zamiaru odejść. Nie pomagały nawet prośby młodej Wiosenki. W końcu słońce roztopiło Zimę, a dobra Wiosenka pozwoliła Zimie zostać strachem na wróble, ratując ją przed zatopieniem. W przedstawieniu pojawił się także szybkonogi Zajączek Kicuś oraz pisanka z której wykluło się kurczątko. Spektakl „Zajączkowe Niespodzianki” jest dobrym wprowadzeniem do zbliżającej się tematyki o wiośnie oraz Świąt Wielkanocnych. Dzieciom bardzo podobało się to piękne widowisko i dobrze się przy tym bawiły.

Data dodania: 2024-03-13 19:46:13
Data edycji: 2024-03-15 14:40:24