Wyjazd na spektakl teatralny do Domu Kultury w Limanowej.

07 marca grupy „Iskierek”, „Słoneczek” oraz „Gwiazdeczek” miała okazję obejrzeć spektakl teatralny „pt.: „Jaś i Małgosia” Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa wystawiony w Limanowskim Domu Kultury. Teatr oglądany na żywo, na prawdziwej scenie, był dla dzieci kulturalną ucztą. Wspaniała gra aktorska, muzyka, gra świateł i sama historia bohaterów Jasia i Małgosi sprawiła, iż, każdy mógł z zaciekawieniem przenieść się w świat tej bajecznej historii. Scenki kota czy szczurka bawiły dzieci a aktorzy nawiązywali co jakiś czas dialog z publicznością. Dzieci nie tylko mogły obejrzeć to piękne widowisko, a przy okazji dobrze się przy tym bawiły. Wszyscy przypomnieli sobie kilka cennych zasad min. nigdy nie ufaj nieznajomym oraz jak ważne są dzieci i ich potrzeby.

Data dodania: 2024-03-07 17:32:07
Data edycji: 2024-03-07 17:33:12