Występ artystyczny dla rodziców. Grupy: Iskierki, Słoneczka i Gwiazdeczki

Tym razem 1 lutego dzieci z grup „Iskierki” i „Słoneczka” i „Gwiazdeczki” wystąpiły dla swoich Rodziców w repertuarze przygotowanym z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci mogły po raz kolejny zaprezentować swoje talenty aktorskie. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach krakowskich które zostały zakupione w ramach inicjatywy lokalnej” Muzyka, taniec, śpiew łączy pokolenia”, prezentowali się doskonale. „Gwiazdeczki” natomiast przeniosły Rodziców w góralski klimat. Sala wypełniona była tańczącymi krakowiakami oraz uroczymi góralami. Cała ta uroczystość była okazją do radości i wzruszeń. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za mile spędzony czas.

Data dodania: 2024-02-02 10:50:24
Data edycji: 2024-02-03 21:12:22