XV Gminny Rajd Przedszkolaka w Rozdzielu

W dniu 12 czerwca grupa Promyczków, wzięła udział w XV Gminnym Rajdzie Przedszkolaka zorganizowanym przez Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Bł. Karoliny Kózkówny w Rozdzielu. Promyczki wyruszyły autokarem na Przełęcz Widomą skąd pieszo  pod przewodnictwem przewodnika górskiego,  pana Jarosława Orła, przemaszerowali  czarnym szlakiem na szczyt Cuby. Przedszkolaki dzielnie pokonały trasę, a następnie miały okazję spotkać się z panem pszczelarzem i wysłuchać prelekcji na temat roli pszczół w przyrodzie. Po krótkim odpoczynku dzieci  zeszły pod budynek Szkoły Podstawowej w Rozdzielu, gdzie czekała na nich mini biesiada z kiełbaskami i łakociami przygotowanymi przez Rodziców i Koło Gospodyń Wiejskich z Rozdziela. Ponadto dzieci brały udział w zabawach, konkurencjach sportowych, zabawach zręcznościowych, za które były słodko nagradzane.  Można było też pomalować sobie twarz w atrakcyjne wzory  czy wykonać bransoletki. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i miło spędzony czas!!!

Data dodania: 2024-06-12 16:49:43
Data edycji: 2024-06-12 16:55:30