Z wizytą w Bibliotece Publicznej w Żegocinie.

Publiczna Biblioteka w Żegocinie, to miejsce do ktorego warto zaglądać. 15 marca b.r. specjalnie dla naszych przedszkolaków przyjechała Pani Bernadeta Macheta, Instruktor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni, aby opowiedzieć "Iskierkom" oraz "Słoneczkom" o kotach. Okazało się, że wiele ciekawostek zainteresowało dzieci. Pani przedstawiła prezentację multimedialną, w której przypominała koty "książkowe" oraz koty "bajkowe" - te ze znanych animacji. Dodatkowo maluchy poznały kocią historię, kocie rasy, kocie zwyczaje, a także kocie przysłowia i pomniki z całego świata. Zaśpiewały także kocią piosenkę. Na koniec spotkania dzieci dostały w prezencie papierowy szablon kotka do samodzielnego kolorowania i składania. Dzieci zostały zachęcone do odwiedzania biblioteki z rodzicami i wypożyczania książek. Udało się także wypożyczyć do przedszkola książki na popołudniowe czytanie - oczywiście o kotach :)

Data dodania: 2024-03-15 14:37:38
Data edycji: 2024-03-15 14:39:15