Zajęcia pokazowe – KARATE

W poniedziałek 11 września w naszym przedszkolu pojawili się przedstawiciele Klubu Sportowego Qi Karate Klub, aby przybliżyć przedszkolakom dyscyplinę sportową, jaką jest karate.  Na początku instruktor pan Konrad Irzyk podkreślił, że karate to przede wszystkim dobra zabawa, korekta postawy, wzmocnienie mięśni, skuteczna samoobrona, kształtowanie charakteru i dyscypliny oraz umiejętność działania w zespole. Następnie instruktor pan Piotr Hojda zaangażował wszystkie chętne dzieci do wspólnych ćwiczeń. Przedszkolaki miały okazję również zobaczyć specjalny strój, który obowiązuje na treningach karate. To było rewelacyjne i bardzo ciekawe spotkanie. Serdecznie dziękujemy za pokaz i rozbudzanie w dzieciach zainteresowania sportem.

Data dodania: 2023-09-13 12:26:37
Data edycji: 2023-10-09 12:32:36