Zajęcia pokazowe ,,Zumba Kids''

Dzieciom w wieku przedszkolnym należy zapewnić dużo ruchu, oraz zabawy. W dniu 18 września w naszym przedszkolu dzieci z wszystkich grup wzięły udział w zajęciach pokazowych ,,Zumba Kids". Spotkanie poprowadziła znana i uwielbiana przez dzieci instruktorka pani Ewa Janisz. Przedszkolaki bardzo chętnie wykonywały polecenia instruktorki, bawiąc się przy muzyce tworząc niepowtarzalną atmosferę. Podczas takich zajęć maluchy uczą się nie tylko tańca, ale i również koordynacji, równowagi, oraz ćwiczą pamięć. Dzieci potwierdziły, że taniec jest dla nich wielką przyjemnością oraz, że nawet tak energiczny taniec jak zumba nie jest w stanie obniżyć ich poziomu energii. Serdeczne podziękowania dla pani Ewy za przyjęcie zaproszenia i za wprowadzenie dzieci w świat wesołej tanecznej zabawy.

Data dodania: 2023-09-18 12:48:54
Data edycji: 2023-10-09 12:50:56